Za nami 62 PZLA Halowe Mistrzostwa Polski

Zawodnicy z Małopolski wywalczyli 6 medali podczas odbywających się w Toruniu Mistrzostw Polski Seniorów.

Złoty medal w biegu na 3000m zdobył reprezentant WKS Wawel Kraków Adam Czerwiński wychowanek Grzegorza Sobczyka.

Złoty medal w skoku w dal zdobył reprezentant KU AZS PWSZ w Tarnowie Mateusz Różański podopieczny Jarosława Wałaszka.

Srebrny medal w biegu na 3000m zdobyła reprezntująca TS Wieliczanka Wieliczka Karolina Półrola podopieczna Zbigniewa Króla.

Srebrny medal w sztafecie 4x400m MIX zdobył klub KS AZS AWF Kraków w składzie Mariola Karaś, Joanna Banach, Mariusz Jurczyk, Jakub Mordyl wszyscy to zawodnicy Andrzeja Gizy.

Brązowy medal zdobyła w pchnięciu kulą reprezentantka WKS Wawel Kraków Anna Niedbała wychowanka Jana Michniaka.

Brązowy medal na dystansie 1500m zdobyła Karolina Półrola zawodniczka TS Wieliczanka Wieliczka podopieczna Zbigniewa Króla.

Wszystkim zawodnikom oraz Trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w sezonie !!!