Ważne informacje MZLA

Z powodów epidemiologicznych (rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19) Małopolski Związek Lekkiej Atletyki troszcząc się o Państwa zdrowie zawiesza działalność w poniższych sferach:

- organizację imprez sportowych - do odwołania,

- organizację zajęć dla dzieci i młodzieży - do odwołania,

- organizację akcji szkoleniowych - do odwołania,

- wprowadzamy elektroniczny system wyrabiania licencji zawodniczych, który uchroni przed dodatkowym kontaktem z osobami trzecimi. Skan wniosku należy wysłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oryginały będą do złożenia w terminie wskazanym poprzez komunikat na stronie www.lekkoatletyka.net.pl),

- wprowadzamy elektroniczny system przekazywania pism do Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki, który uchroni przed dodatkowym kontaktem z osobami trzecimi. Skan pisma należy wysłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Działamy w oparciu o decyzje i zalecenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego pod przewodnictwem Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, Pani Minister Sportu Danuty Dmowskiej-Andrzejuk, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Wydziału Sportu Urzędu Miasta Krakowa.

Wprowadzenie powyższych działań ma na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa i ograniczać jego skutki.

Prezes Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki dr Grzegorz Sobczyk