Konkurs MSLA - 20'

#zostańwdomu KONKURS !!!🏆

Razem z Młodzieżowe spotkania z lekką atletyką oraz Kraków Athletics Team, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie!

Pokażcie jak spędzacie czas w domu, na sportowo, ćwicząc i budując formę na nadchodzący sezon lekkoatletyczny.

Na wasze filmiki📺

(do 30 sek, w komentarzu do tego posta) czekamy do 10 kwietnia.

Nagrodami będzie sprzęt sportowy - nagrodzimy najbardziej kreatywne sposoby spędzania czasu.

Zostań w domu, bądź aktywny

Zostań w domu, zostań w domu, po trzykroć zostań w domu! To hasło będziemy Wam powtarzać do znudzenia. Bo choć pogoda za oknami piękna, choć chciałoby się pobiegać, poskakać, porzucać na świeżym powietrzu, to jednak na taką aktywność MUSIMY jeszcze trochę poczekać. Słowo MUSIMY celowo napisaliśmy dużymi literami i wytłuszczoną czcionką. Bo na ten moment nie ma innej alternatywy – chcąc, aby nasze życie wróciło za jakiś czas do normalności, teraz MUSIMY ZOSTAĆ W DOMU.

Nie oznacza to rzecz jasna, że pobyt w miejscu zamieszkania ma polegać tylko i wyłącznie na siedzeniu przed ekranami komputerów, telefonów, tabletów. Oczywiście nie da się tego uniknąć (zapraszamy do oglądania naszych materiałów), niemniej jednak nie możemy zaniedbywać dbałości o tężyznę fizyczną. I w związku z tym mamy dla Was pewną propozycję.

Podzielcie się z nami swoimi rozwiązaniami w tej materii. Przesyłajcie nam filmiki, obrazujące, jakie ćwiczenia wykonujecie, jak radzicie sobie w domowych warunkach z utrzymaniem formy. To bardzo ważne, bo przecież nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele zdrowy duch.

Tak więc, Drodzy Lekkoatleci, do dzieła! Zostańcie w domu i ćwiczcie razem z nami.

www.krakowathleticsteam.pl

Facebook konkursu po kliknięciu w znaczek MSLA!