Nie bój się sięgać Gwiazd 16'/2

Promujemy akcję #zostańwdomu i polecamy nasz pierwszy projekt "Nie bój się sięgać GWIAZD".

III edycja to 13 października 2016 rok - po jednym kliknięciu można zobaczyć relację oraz poznać lekkoatletów z innej perspektywy.

Czy poznajecie zaproszonych gości?

Nasze wydarzenia jak widać gościły ciekawe osobowości i sportowe GWIAZDY!

A tak opisano to wydarzenie:

Gospodarzem spotkania na obiektach Wojskowego Klubu Sportowego WAWEL był Robert Korzeniowski - czterokrotny mistrz olimpijski, oraz medaliści imprez światowych i europejskich: Angelika Cichocka, Katarzyna Broniatowska, Grzegorz Sudoł i Krystian Zalewski .

Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość poznania naszych utytułowanych zawodników oraz zadania im pytań związanych ze sportem, wspomnieniami, marzeniami czy życiem prywatnym.

Ciekawe były wspomnienia Roberta Korzeniowskiego i Grzegorza Sudoła, w czasie kiedy wspólnie trenowali czy przedstawienie przez wszystkie Gwiazdy sytuacji trudnych, wymagających skupienia i determinacji w życiu i na najważniejszych zawodach sportowych jak: Mistrzostwa Świata, Europy czy Igrzyska Olimpijskie. Były również przedstawiane sytuacje wesołe czy bardzo śmieszne, których w sporcie również nie brakuje. Z wypowiedzi naszych Gwiazd wynikało, że droga do kariery, niezależnie od dziedziny, bywa czasami kręta i trudna ale za każdym razem warto nią podążać i czerpać wzorce od najlepszych.

W drugiej części spotkania zaproszeni sportowcy poprowadzili na stadionie oraz na hali zajęcia sportowo – rekreacyjne z uczestnikami spotkania. Treningi osobiście prowadziły nasz Gwiazdy które dzieliły się swoimi sugestiami, wskazówkami czy dobrymi praktykami w zakresie prawidłowego wykonywania ćwiczeń.