Podziękowanie za współpracę

“Aby być szczęśliwym, trzeba pragnąć, działać i pracować, taki jest porządek przyrody, której życie polega na działaniu” – Paul Holbach

Szanowni Państwo, to ostatnie moje podziękowanie jako Prezesa Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki, pozwólcie, że skieruję do Was kilka specjalnych słów.

Dziękuję serdecznie wszystkim za te lata współpracy, za sympatię, jaką mnie i zarząd, darzyliście. Chcę Wam także przekazać najlepsze życzenia – żebyście mieli w sobie wiele optymizmu, wiary w to, co robicie i radości. Byśmy czuli się potrzebni. Dawanie to ogromny dar. Przede wszystkim życzę Wam zdrowia. Można bowiem mieć piękne marzenia, ale gdy nie ma zdrowia, niczego nie uda się osiągnąć.

Przez prawie 13 lat pełniąc funkcję Prezesa MZLA byłem  inicjatorem i świadkiem wielu zmian w funkcjonowaniu naszego Związku (byłem w związku od KOZLA do MZLA!).

Nie byłoby to możliwe bez udziału wielu osób, które przez te lata towarzyszyły mi, i którym pragnę z całego serca podziękować. To osoby, które współpracowały ze mną w Zarządzie, innych ciałach lekkoatletycznych oraz całej mojej małopolskiej i polskiej rodzinie lekkoatletycznej.

Podziękowania kieruję również w stronę Komisji Rewizyjnej, która co roku oceniała pracę zarządu. oraz była ciałem doradczym we wszelkich sprawach organizacyjno-finansowych.

To Wy byliście motorem napędowym wszystkich zmian w funkcjonowaniu Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki za co Wam bardzo gorąco pragnę podziękować.

Jesteście Wielcy i Tacy pozostańcie!

Gratuluję nowo wybranemu Prezesowi, który przez najbiższe 3 lata będzie pełnił swoją funkcję.

Gratulując powołania, życzę Prezesowi Pawłowi Czyżowi powodzenia w realizacji planów, aby praca była także pasją i aby po latach miał uczucie spełnienia się.

Grzegorz Sobczyk