Harmnogram zajęć

GRUPY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - KLASA IV - V - VI

MAŁOPOLSKA CENTRALNA

TRENER OLA Agnieszka Płatek
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP 24, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków 14:20-15:20
Wtorek SP 24, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków 14:20-15:20
Środa SP 24, ul. Aleksandry 17, 30-837 Kraków 14:20-15:20
TRENER OLA Aleksandra Włodarska
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP 36 Kraków – sala gim., boisko 15:30 - 17:00
Piątek SP 36 Kraków – sala gim., boisko 15:30 - 16:30
Piątek SP 36 Kraków – sala gim., boisko 16:30 - 17:30
TRENER OLA Michał Muniak
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Środa SP 37 , os. Stalowe18 , boisko/ sala gimn. 15:15-16:15
Czwartek SP 91, os. Handlowe 4, bieżnia LA 16:30-17:30
Piątek SP 156, ul. Centralna 39, sala gimn./bieżnia LA 16:15-17:15
TRENER OLA Barbara Siemieńska
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP ul. Malborska 98, Kraków 15.00-16.00
Wtorek SP ul. Malborska 98, Kraków 13.15-14.15
Środa SP 55 ul. Dobczycka 20 14.30-15.30
TRENER OLA Arkadiusz Zontek
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Piątek Sala gimnastyczna / Boisko ZSOI nr 6 15:20-16:20
Czwartek Sala gimnastyczna / Boisko ZSOI nr 6 15:20-16:20
Wtorek Sala gimnastyczna / Boisko ZSOI nr 6 16:20-17:20
TRENER OLA Karolina Malik
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
PONIEDZIAŁEK Sala sportowa przy Szkole Podstawowej Im. Św. Jana Kantego w Łapanowie oraz teren przyszkolny 13.30-14.30
CZWARTEK Hala Sportowa Przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Łapanowie 13.30-14.30
PIĄTEK Sala sportowa przy Szkole Podstawowej Im. Św. Jana Kantego w Łapanowie oraz teren przyszkolny 13.30-14.30
TRENER OLA Krzysztof Trojanowski
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Wtorek Zespół Szkół w Mordarce, Mordarka 204, 34-600 Limanowa 15.30-16.30
Czwartek Zespół Szkół w Mordarce, Mordarka 204, 34-600 Limanowa 16.00-17.00
Sobota Zespół Szkół w Mordarce, Mordarka 204, 34-600 Limanowa 12.00-13.00
TRENER OLA Karolina Giza
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Liceum ogólnokształcące w Wieliczce ul. Piłsudskiego 18 17:00- 18:00
wtorek Małopolska Arena Lekkoatletyczna Wieliczka  ul. Bogucka 6 15:45- 16:45
czwartek Liceum ogólnokształcące w Wieliczce ul. Piłsudskiego 18 17:00- 18:00
TRENER OLA Paweł Czyż
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Krzeszowice, ul. Szkolna 7 16:00-17:00
Wtorek Krzeszowice , ul. Długa 22 16:30-17:30
Czwartek Krzeszowice, ul. Długa 22 17:00-18:00

 MAŁOPOLSKA ZACHODNIA

TRENER GŁÓWNY
Marcin Bujas
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP 5 OLKUSZ, Cegielniana 24 16:00-17:00
Środa SP 5 OLKUSZ, Cegielniana 24 15:30-16:30
Piątek SP 5 OLKUSZ, Cegielniana 24 14:45-15:45
TRENER OLA Stanisłąw Krzyżak
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP 4 Oświęcim ul. Śniadeckiego 26 14,15 – 15,15
Środa SP 4 Oświęcim ul. Śniadeckiego 26 14,15 – 15,15
Piątek SP 4 Oświęcim ul. Śniadeckiego 26 14,15 – 15,15
TRENER OLA Cembrzyńska Izabela
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP 10 ul Żeromskiego 1 Olkusz 14.00-15.00
Wtorek SP10 ul Żeromskiego 1 Olkusz 16.30-17.30
Czwartek SP 10 ul. Żeromskiego 1 Olkusz 17.30-18.30
TRENER OLA Krzysztof Borawski
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
poniedziałek ZSPI nr1 OLKUSZ UL. Kochanowskiego 2 14:15 -15:15
Środa ZSPI nr1 OLKUSZ UL. Kochanowskiego 2 14:15 -15:15
piątek ZSPI nr1 OLKUSZ UL. Kochanowskiego 2 14:15 -15:15
TRENER OLA Tomasz Sysak
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Wtorek ZSG 2 Kęty ul. Wyspiańskiego 1 18.00-19.00
Środa ZSG 2 Kety ul. Wyspiańskiego 1 18.00-19.00
czwartek ZSG 2 Kętyt ul. Wyspiańskiego 1 18.00-19.00
TRENER OLA Jan Bulkiewicz
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
poniedziałek ZSP nr 1 Osiek ul Główna123 13.30 -14.30
wtorek ZSP nr 1 Osiek ul Główna 123 13.30 -14.30
czwartek ZSP nr 1 Osiek ul Główna 123 13.30 -14.30
TRENER OLA Jolanta Kajtoch
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
poniedziałek 32-640 Zator ul. Kongresowa 11 14.30-15.30
wtorek 32-640 Zator  ul. Kongresowa 11 14.30-15.30
czwartek 32-640 Zator ul. Kongresowa 11 15.00-16.00
TRENER OLA Ewa Sierka
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek/Środa/Piątek Hala Sportowa w Trzebini, ul. Głogowa 16.00-17.00
Wtorek Szkoła Podstawowa w Psarach, ul. Szkolna 17 16.00-17.00
Czwartek Szkoła Podstawowa w Psarach, ul. Szkolna 17 16.30-17.00
Piątek Szkoła Podstawowa w Psarach, ul. Szkolna 17 18.00-19.00

 MAŁOPOLSKA WSCHODNIA

TRENER GŁÓWNY Ryszard  Jasicz
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek Szkoła podstawowa nr 3 Brzesko - Hala 14:45-16:15
Czwartek ZSO nr 4 w Tarnowie Os. Legionów 16 16:00-17:30
Piątek Obiekty sportowe TOSiR – Tarnów / Mościce 16:15-17:45
TRENER OLA Bartłomiej Golec
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Wtorek ZSO nr 4 w Tarnowie Os. Legionów 16 16:30-17:30
Czwartek ZSO nr 4 w Tarnowie Os. Legionów 16 16:30-17:30
Piątek ZSO nr 4 w Tarnowie Os. Legionów 16 15:00-16:00
TRENER OLA Tomasz Kaczmarczyk
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Zespół Szkół Sufczyn 15:00-16:00
Środa Szkoła podstawowa Dębno 16:00-17:00/15:00-16:00
Czwartek Szkoła podstawowa  Łoniowa 15:00-16:00
TRENER OLA Ryszard Sikora
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Szkoła podstawowa  Czchów 13:20-14:30
Czwartek Zespół Szkół Ogólnokształcących  Czchów 15:00-16:30
Piątek Szkoła podstawowa  Czchów 13:20-14:30
TRENER OLA Jarosław Wałaszek
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Środa

Zespół Szkół Sportowych ul. Zbylitowska 7,

33-101 Tarnów hala sportowa

16.30 – 18.00
Piątek

Zespół Szkół Sportowych ul. Zbylitowska 7,

33-101 Tarnów hala sportowa

16.30 – 18.00
Sobota Hala „Jaskółka”, stadion TOSiR w Mościcach obok hali „Jaskółka” 11.00 – 12.30
TRENER OLA Anna Wojna
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
poniedziałek hala i tereny rekreacyjne w Lipinkach 13:30-14:30
środa 38-305 Lipinki 48 14:00-15:00
piątek hala i tereny rekreacyjne w Lipinkach 14:00-15:00

 GIMNAZJA - KLASA I - II - III

TRENER G Halina Grech
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek SP nr 3 Brzesko, ul.  Legionów Piłsudskiego 23 14:45-16:15
Środa Stadion KS Okocimski  Brzesko, ul. Okocimska 34 15:00-16:00
Czwartek GM nr 2 Brzesko,  ul. Czarnowiejska 44 16:00-17:00
Piątek Trasy  biegowe  –  Las Szczepanowski, Brzesko 9:15 - 10:45
TRENER G Maciej Giza
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce, ul. Piłsudskiego 18 16:00-17:30
Środa Małopolska Arena Lekkoatletyczna, ul. Bogucka 9 w Wieliczce 16:00-17:30
Piątek

Małopolska Arena Lekkoatletyczna, ul. Bogucka 9 w Wieliczce /

Park Mickiewicza ul. Edwarda Dembowskiego w Wieliczce

16:00-17:30
TRENER G Mariusz Paś
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Obiekty sportowe WKS Wawel, ul. Podchorążych 3 16:00-17:30
Środa Obiekty sportowe  WKS Wawel, ul. Podchorążych 3 16:00-17:30
Piątek Obiekty sportowe  WKS Wawel, ul. Podchorążych 3 16:30-18:00
TRENER G Wojciech Kubicz
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Sala Gimnastyczna PG w Łapanowie, Łapanów 195 13:30-14:30
Wtorek

Sala Gimnastyczna PG w Łapanowie, Łapanów 195 /

stadion GOSIR „Zalew” Łapanów

13:00-14:00
Środa Sala Gimnastyczna PG w Łapanowie, Łapanów 195 13:30-14:30
Czwartek Hala sportowa przy Centrum Kształcenia  Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, 32-740 Łapanów 16:30-17:30
TRENER G Tomasz Świerzowski
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Wtorek Sala Bieżnia /Hala Sportowa Lipinki, Lipinki 48 16:00-17:00
Środa Sala Bieżnia /Hala Sportowa Lipinki, Lipinki 48 14:00-15:00
Piątek Stadion OSiR Gorlice ul. Sienkiewicza 15 15:00-16:00
Sobota Sala Bieżnia /Hala Sportowa Lipinki, Lipinki 48  9:00 -10:00
TRENER G Rafał Kukla
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE [ dokładny adres] GODZINY
Poniedziałek Stadion Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 19 15:00-16:30
Wtorek Stadion Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 19 15:00-16:30
Środa Stadion Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza 19 15:00-16:00
Czwartek Sala Gimnastyczna Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, Stryszawa 400A 15:00-16:30
Piątek Sala Gimnastyczna Gimnazjum nr 1 w Stryszawie, Stryszawa 400A 15:00-16:30