Harmonogram zajęć

LEKKOATLETYKA DLA KAŻDEGO!

MŁODZIEŻOWE SPOTKANIA Z LEKKĄ ATLETYKĄ

ZAJĘCIA OD 1 PAŹDZIERNIKA 2018

DZIECI I MŁODZIEŻ ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (V-VIII) I LICEALNEJ (I-IV)

TRENER LDK! MSLA

Bogumiła Sobczyk

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

16.30-18.00

środa

WKS Wawel ul. Podchorążych 3 – do 17 października 2018

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia) – od 24 października 2018

16.30-18.00

piątek

Hala sportowa 100-lecia KS Cracovia, aleja Focha 40

16:30-18:00

sobota

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

10:30-12:00

TRENER LDK! MSLA

Mariusz Paś

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

16.30-18.00

wtorek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78 (stadion)

16.30-18.00

piątek

Hala sportowa 100-lecia KS Cracovia, aleja Focha 40

16:30-18:00

sobota

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

10:30-12:00

TRENER LDK! MSLA

Filip Muszyński

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

MOS Kraków Wschód, os. Szkolne 39 - do 9 października 2018

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia) – od 16 października 2018

16.30-18.00

18.00-19.30

czwartek

MOS Kraków Wschód, os. Szkolne 39 – do 11 października 2018

SP 91 os. Handlowe 4 (skocznia) – od 18 października 2018

16.30-18.00

TRENER LDK! MSLA - ZAJĘCIA OD 15 PAŹDZIERNIKA 2018

Grzegorz Sobczyk

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

16.30-18.00

wtorek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

16.30-18.00

wtorek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

18.00-19.30

środa

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

16.30-18.00

czwartek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

16.30-18.00

piątek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

18.00-19.30

sobota

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

10.30-12:00

DZIECI I MŁODZIEŻ IV-VI KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

TRENER LDK! MSLA

Małgorzata Mędrecka

Bogusława Frączyk

Dorota Kaduszkiewicz

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

SP 91 os. Handlowe 4

16.30-18.00

środa

SP 91 os. Handlowe 4

16.30-18.00

piątek

SP 91 os. Handlowe 4

16.00-17.30

TRENER LDK! MSLA

Przemysław Gaszyński

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

SP 18, ul. Półkole 11

15.30-16.30

środa

SP 18, ul. Półkole 11

15.45-16.45

piątek

SP 18, ul. Półkole 11

14.30-15.30

TRENER LDK! MSLA – KLASY IV-VI

Agnieszka Płatek

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

ZS-P nr 11 (Szkoła Podstawowa nr 24) przy ul. Aleksandry 17

13.30-14.30

wtorek

ZS-P nr 11 (Szkoła Podstawowa nr 24) przy ul. Aleksandry 17

13.30-14.30

środa

ZS-P nr 11 (Szkoła Podstawowa nr 24) przy ul. Aleksandry 17

13.30-14.30

TRENER LDK! MSLA – KLASY IV-VI

Barbara Siemieńska

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

SP 158, ul. Strąkowa 3a

16.30-18.00

środa

SP 158,ul. Strąkowa 3a

16.30-18.00

piątek

SP 158, ul. Strąkowa 3a

15.40-17.10

TRENER LDK! MSLA – KLASY IV-VI

Michał Muniak

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

SP 91, os. Handlowe 4

16.30-17.30

środa

SP 91, os. Handlowe 4

16.20-17.20

czwartek

SP 91, os. Handlowe 4

16.30-17.30

DZIECI DO III KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

TRENER LDK! MSLA – najmłodsza (11 lat i młodsi)

Magdalena Sudoł

Szymon Dobaj

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

16.30-18.00

środa

VII LO ul. Skarbińskiego 5

16.30-18.00

piątek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

16.30-18.00

TRENER LDK! MSLA – KLASY I-III

Agnieszka Płatek

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

ZS-P nr 11 (Szkoła Podstawowa nr 24) przy ul. Aleksandry 17

12.30-13.30

TRENER LDK! MSLA – KLASY I-III

Tomasz Kałuża

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

środa

SP nr 97 ul. Doktora Judyma 10

17.00-18.00

środa

SP nr 97 ul. Doktora Judyma 10

18.00-19.00

MŁODZIEŻ Z KLAS SPORTOWYCH – VII-VIII

TRENER LDK! MSLA – KLASA VIII

Małgorzata Mędrecka

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

SP 91 os. Handlowe 4

08.55-10.35

wtorek

SP 91 os. Handlowe 4

10.45-12.25

środa

SP 91 os. Handlowe 4

12.45-14.30

czwartek

SP 91 os. Handlowe 4

07.05-08.45

piątek

SP 91 os. Handlowe 4

10.45-12.25

TRENER LDK! MSLA – KLASA VII

Dorota Kaduszkiewicz

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

SP 91 os. Handlowe 4

07.05-08.45

wtorek

SP 91 os. Handlowe 4

08.55-10.35

środa

SP 91 os. Handlowe 4

12.45-13.30

czwartek

SP 91 os. Handlowe 4

08.55-10.35

piątek

SP 91 os. Handlowe 4

10.45-12.25