Harmonogram zajęć

MŁODZIEŻOWE SPOTKANIA Z LEKKĄ ATLETYKĄ

(aktualizacja 12.10.2020)

DZIECI I MŁODZIEŻ ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ (VII-VIII) I LICEALNEJ (I-IV)

TRENER MSLA

Bogumiła Sobczyk

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

MOS Kraków „Zachód” Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków

16:30-18:00

środa

VII LO ul. Skarbińskiego 5

MOS Kraków „Zachód” Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków

17:30-19:00

piątek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

MOS Kraków „Zachód” Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków

16:30-18:00

sobota

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

11:00-13:00

TRENER MSLA

Filip Muszyński

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżni i skocznia)

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

19:00-20:30

czwartek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżni i skocznia)

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

19:00-20:30

TRENER MSLA

Grzegorz Sobczyk

Mariusz Paś

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

16:30-18:00

wtorek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

16:30-18:00

wtorek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżni i skocznia)

19:00-20:30

środa

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

16:30-18:00

czwartek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

16:30-18:00

czwartek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżni i skocznia)

19:00-20:30

sobota

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

11:00-13:00

TRENER MSLA

Jakub Zięba

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

17:30-19:00

czwartek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

17:30-19:00

DZIECI I MŁODZIEŻ IV-VI KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

TRENER MSLA

Filip Muszyński

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżni i skocznia)

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

19:00-20:30

czwartek

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżni i skocznia)

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

19:00-20:30

TRENER MSLA

Małgorzata Mędrecka

Sylwia Byrska

Mariusz Paś

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

16:30-18:00

środa

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

16:30-18:00

piątek

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

SP 91 os. Handlowe 4 (sala)

16:00-17:30

TRENER MSLA

Jakub Zięba

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

wtorek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

17:30-19:00

czwartek

AWF Kraków al. Jana Pawła II 78

17:30-19:00

DZIECI DO III KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

TRENER MSLA – najmłodsza (11 lat i młodsi)

Magdalena Sudoł

Szymon Dobaj

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

MOS Kraków „Zachód” Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków

16:30-18:00

środa

VII LO ul. Skarbińskiego 5

MOS Kraków „Zachód” Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków

17:30-19:00

piątek

VII LO ul. Skarbińskiego 5

MOS Kraków „Zachód” Plac Na Groblach 23, 31-101 Kraków

16:30-18:00

TRENER MSLA

Małgorzata Mędrecka

Sylwia Byrska

Mariusz Paś

DZIEŃ

MIEJSCE [ dokładny adres]

GODZINY

poniedziałek

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

16:30-18:00

środa

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

SP 91 os. Handlowe 4 (bieżnia i skocznia)

16:30-18:00

piątek

MOS Kraków „Wschód” Osiedle Szkolne 39, 31-978 Kraków

lub

SP 91 os. Handlowe 4 (sala)

16:00-17:30