Program minutowy

PROGRAM MINUTOWY  -  aktualizacja 5.06.2019

 

 

PROGRAM MINUTOWY

AKTUALIZACJA 5 CZERWCA 2019 ROKU

08.06.2019 – SOBOTA

Sztafety

10-bój

10-bój

7-bój

7-bój

5-bój

5-bój

Sen i U23

U20

Sen i U23

U20

U16 K

U16 M

10:30

     

100

         

10:50

       

100

       

11:00

100 PK

K

             

11:20

100 PK

M

             

11:30

                 

11:40

     

w dal

         

11:50

         

100 ppł.

     

12:00

       

w dal

 

100 ppł.

   

12:20

               

110 ppł.

12:50

                 

13:00

     

kula

         

13:10

         

wzwyż

wzwyż

   

13:20

       

kula

       

13:30

               

w dal

13:50

             

80 ppł.

 

14.15

Uroczyste Otwarcie Mistrzostw Polski

14:30

U16

K

4x100m

           

14:50

U16

M

4x100m

           

15:00

       

wzwyż

kula

15:10

U16

K

szwedzka (100+200+300+400)

           

15:30

U16

M

szwedzka (100+200+300+400)

           

15:50

U18

K

szwedzka (100+200+300+400)

           

16:10

U18

M

szwedzka (100+200+300+400)

           

16:25

U20

K

4x200m

           

16:40

U20

M

4x200m

   

kula

kula

   

16:55

open

K

4x200m

           

17:00

wzwyż

wzwyż

       

17:10

open

M

4x200m

           

17:30

U18

KIM

4x400m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

       

kula

 

17:50

U20

KIM

4x400m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

           

18:10

open

KiM

4x400m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

           

18:30

   

200

     

18:40

     

200

   

19:05

400

         

19:20

       

400

       

19:40

400 PK

K

             

20:00

400 PK

M

             

09.06.2019 – NIEDZIELA

     

Sztafety

10-bój

10-bój

7-bój

7-bój

5-bój

5-bój

Sen i U23

U20

Sen i U23

U20

U16 K

U16 M

9:30

       

110 ppł.

       

9:50

     

110 ppł.

         

10:00

               

wzwyż

10:20

       

dysk

       

10:30

             

w dal

 

11:00

     

dysk

   

w dal

   

12:00

         

w dal

 

600

 

12:20

       

tyczka

 

oszczep

   

12:30

               

1000

13:00

     

tyczka

         

13:20

         

oszczep

     

15:00

U16

KiM

4x600m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

           

15:20

U18

KiM

4x800m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

           

15:30

       

oszczep

       

15:40

U20

KiM

4x800m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

           

16:00

open

KiM

4x800m – sztafeta mieszana

2 kobiety i 2 mężczyzn

           

16:20

     

oszczep

         

16:30

           

800

   

16:50

         

800

     

17:10

       

1500

       

17:30

     

1500

         

Aktualny program dostępny będzie na stronach:

www.pzla.pl w dziale kalendarz

na www.lekkoatletyka.net.pl

www.domtel-sport.pl