Ważne informacje MZLA '20

Z powodów epidemiologicznych (rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19) Małopolski Związek Lekkiej Atletyki troszcząc się o Państwa zdrowie przypomina o następujących zasadach współpracy w poniższych sferach:

- wprowadzamy elektroniczny system wyrabiania licencji zawodniczych (U16 i młodsi), który uchroni przed dodatkowym kontaktem z osobami trzecimi. Skan wniosku należy wysłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (oryginały będą do złożenia w terminie wskazanym poprzez komunikat na stronie www.lekkoatletyka.net.pl) - prośba o przekazywanie informacji o wyrabianych i przedłużanych licencjach (nazwisko imię zawodnika - można wygenerować w systemie PZLA) na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- wprowadzamy elektroniczny system przekazywania pism do Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki, który uchroni przed dodatkowym kontaktem z osobami trzecimi. Skan pisma należy wysłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Działamy w oparciu o decyzje i zalecenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Wprowadzenie powyższych działań ma na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa i ograniczać jego skutki.

Prezes Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki dr Grzegorz Sobczyk