Licencje '21

Z powodów epidemiologicznych (rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19) Małopolski Związek Lekkiej Atletyki troszcząc się o Państwa zdrowie przypomina o elektronicznym systemie wyrabiania licencji zawodniczych (U16 i młodsi), który uchroni przed dodatkowym kontaktem z osobami trzecimi:

- skan wniosku należy wysłać na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prośba o nazwanie pliku: nazwisko_imię-klub sportowy)

- skan wniosku należy umieścić w panelu klubowym w systemie STARTER PZLA (prośba o nazwanie pliku: nazwisko_imię-klub sportowy)

- prośba o przekazywanie informacji o wyrabianych i przedłużanych licencjach (nazwisko imię zawodnika - można wygenerować w systemie PZLA) na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne: Kluby składając wniosek o licencję zawodniczą winny zadbać przy potwierdzeniu wniosku przez klub o pieczęć klubu oraz pieczęć i podpis upoważnionego przedstawiciela klubu.

Działamy w oparciu o decyzje i zalecenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego.

Wprowadzenie powyższych działań ma na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa i ograniczać jego skutki.

Prezes Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki dr Grzegorz Sobczyk